WOODVILLE, Texas — WOODVILLE TOURNAMENT

Pool 1
Liberty 2 Deweyville 0 (25-21, 26-24)
Livingston 2 Warren 0 (25-14, 25-18)
Deweyivlle 2 Warren 0 (25-14, 25-15)
Livingston 2 Liberty 1 (20-25, 25-23, 16-14)
Deweyville 2 Livingston 0 (25-20, 25-11)
Liberty 2 Warren 0 (25-23, 25-22)

Pool 2
Buna 2 Hull-Daisetta 0 (25-12, 25-14)
Lumberton 2 Woodville 1 (22-25, 25-20, 15-12)
Woodville 2 Buna 0 (25-11, 25-17)
Lumberton 2 Hull-Daisetta 0 (25-13, 25-14)
Lumberton 2 Buna 1 (22-25, 25-16, 15-2)
Woodville 2 Hull-Daisetta 0 (25-4, 25-7)

Pool 3
Hamshire-Fannett 2 Evadale 0 (25-16, 27-25)
LCM 2 Kelly 0 (25-16, 25-13)
LCM 2 Evadale 0 (25-13, 25-18)
Hamshire-Fannett 2 Kelly 1 (25-21, 15-25, 15-10)
Kelly 2 Evadale 0 (25-9, 25-20)
LCM 2 Hamshire-Fannett 0 (25-16, 26-24)

Pool 4
Huntington 2 Anahuac 0 (25-17, 25-20)
West Brook 2 Vidor 1 (25-23, 23-25, 15-9)
West Brook 2 Anahuac 0 (25-22, 25-17)
Vidor 2 Huntington 0 (25-9, 25-18)
Vidor 2 Anahuac 1 (25-10, 18-25, 15-13)
Huntington 2 West Brook 1 (21-25, 25-17, 15-6)

Pool 5
Diboll 2 Beaumont United 0 (25-9, 25-19)
Orangefield 2 Spurger 0 (25-18, 26-24)
Beaumont United 2 Spurger 0 (25-22, 29-27)
Diboll 2 Orangefield 0 F (25-17, 25-20)
Orangefield 2 Beaumont United 0 (25-21, 25-16)
Diboll 2 Spurger 0 (25-9, 25-14)

Pool 6
Corrigan-Camden 2 Bridge City 1 (25-15, 25-20)
Silsbee 2 Port Arthur Memorial 0 (25-16, 25-16)
Bridge City 2 Silsbee 0 (25-19, 25-22)
Corrigan-Camden 2 Port Arthur Memorial 0 (25-21, 25-13)
Bridge City 2 Port Arthur Memorial 0 (25-19, 25-12)
Corrigan-Camden 2 Silsbee 0 (25-20, 25-23)

Pool Records
LCM (6-0)
Lumberton (6-0)
Woodville (5-1)
Diboll (5-1)
Vidor (5-1)
Orangefield (4-2)
Liberty (4-2)
Deweyville (4-2)
Corrigan-Camden (4-2)
Livingston (4-2)
Kelly (3-3)
Huntington (3-3)
Bridge City (3-3)
Hamshire-Fannett (3-3)
West Brook (2-4)
Warren (2-4)
Beaumont United (2-4)
Buna (2-4)
Evadale (2-4)
Silsbee (2-4)
Anahuac (1-5)
Hull-Daisetta (0-6)
Spurger (0-6)
Port Arthur Memorial (0-6)

Gold Bracket
8:00 am Vidor vs Diboll
9:00 am Deweyville vs Lumberton
10:00 am Liberty vs LCM
11:00 am Orangefield vs Woodville

Silver Bracket
8:00 am Hamshire-Fannett vs Bridge City
9:00 am Silsbee vs Livingston
10:00 am Buna vs Corrigan-Camden
11:00 am Huntington vs Kelly

Bronze Bracket
8:00 am Anahuac vs Evadale
9:00 am Hull-Daisetta vs Beaumont United
10:00 am Port Arthur Memorial vs West Brook
11:00 am Spurger vs Warren